قبیله های آدم خواری در دنیا

1397/06/14
104 1,338 0

براساس یافته ها و شواهد هنوز در گوشه هایی از دنیا قبیله هایی از آدم خوارها زندگی می کنند و از پیشرفت های جدید دنیا بی خبر هستند با ما باشید تا چند مورد از این مکان های وحشتناک را بشناسید.

با بخش دانستنی‌ها سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

 

 

قبیله های آدم خواری در دنیا

مکان هایی که هنوز آدم خواران زندگی میکنند

 عده ای از افراد با رسم و آیین خود زندگی میکنند که برخی عادی و برخی غیر قابل هضم می باشند،با وجود اینکه باور کردنی نیست، اما هنوز در دنیا عده ای از افراد همنوعان خود را می خورند، این خوردن در برخی کشور ها ریشه در فرهنگ و عقاید آن ها دارد و حتی با وجود ورود پیشرفت های جدید به این کشور ها هنوز عادت آدم خواری در قبیله ها پا برجا است.

 

 • منطقه پاپوآ در کشور گینه نو:  قبیله Korowai عادت دارند در نزاع با قبیله های اطراف به منظور انتقام اجساد افراد شکست خورده را می خورند.
   
 • جزیره فیجی دراقیانوس آرام: این جزیره در طول سال ها به عنوان جزیره آدم خوار ها در دنیا مشهور بوده و عده زیادی از سفر به آنجا در طول قرن ها واهمه داشته اند، در سال های اخیر آدم خواری به شدت در این جزیره کاهش پیدا کرده و با مرگ آخرین گروه آدم خوار ها که در غارهای Naihehe زندگی می کردند، آدم خواری در این جزیره فعلاٌ از بین رفته است.
   
 • رودخانه گنگ در کشور هندوستان: راهبان Aghori در کشور هندوستان به دو شکل جنازه مردگان خود را از بین می برند، برخی آن ها را بر روی رودخانه گنگ سوار بر یک قایق می کنند و برخی دیگر اجزای بدن مرده را پخته و می خورند.
   
 • جمهوری دموکراتیک کنگو در قاره آفریقا: در این کشور نیز در جریان جنگ های داخلی و حمله شورشیان کنگو گروهی از آن ها مردم قبیله دیگر را خوردند، در حالی که آن ها زنده بودند.
   
 • کامبوج: در این کشور نیز در جریان یکی از جنگ ها گروهی از مبارزان قلب و کبد دشمنان خود و افراد مرده را خارج کرده و به عنوان غذا مورد استفاده قرار دادند و حتی در پشت میادین مبارزه به عنوان وعده غذایی مصرف کرده اند.
 • لیبریا: در کشور لیبریا نیز در جریان جنگ ها پزشکان بدون مرز شواهدی از آدمخواری کشف کردند و این باعث بهت و حیرت سازمان های جهانی درباره نقص حقوق بشر در این کشور شد. یک مرد میانسال آمریکایی نیز در منطقه میامی در این کشور توسط یک آدم خوار در خیابان مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه صورت به شدت مجروح و از یک چشم نابینا شد، پلیس آمریکا با شلیک گلوله این آدم خوار را از پای درآورد.

در برخی کشورهای به ظاهر متمدن و پیشرفته نیز مواردی از آدم خواری در سال های اخیر مشاهده شده است از جمله یک گردشکر آلمانی توسط یک آدم خوار در کشور فرانسه خورده شد. از این گردشگر تنها استخوان هایش باقی مانده و کارشناسان جنایی اعتقاد دارند فرد آدم خوار ابتدا او را سوزانده و سپس به صورت کبابی خورده است.

براساس یافته ها کارشناسان اعتقاد دارند آدم خواری بویژه در جوامع پیشرفته نوعی بیماری روانی بسیار خطرناک است و می تواند باعث جنایات ترسناک شود.

 

 

سایر مطالب بخش دانستنی‌ها سایت آکسان پلاس را نیز مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
سال نوری

سال نوری

جشن نوسره

جشن نوسره

راز ضدیخ بودن پنگوئن ها؟

راز ضدیخ بودن پنگوئن ها؟

دانستنی‌های جالب 8

دانستنی‌های جالب 8

آشنایی با متالوگرافی

آشنایی با متالوگرافی

دانستنی‌های جالب 10

دانستنی‌های جالب 10

در کدام سیاره زود پیر می‌شوید؟!

در کدام سیاره زود پیر می‌شوید؟...

امن ترین مکان هواپیما

امن ترین مکان هواپیما

درصد خواب در کشورهای مختلف

درصد خواب در کشورهای مختلف

دانستنی‌هایی جالب از آب

دانستنی‌هایی جالب از آب

رازهای کیهان که توضیح ندارند!

رازهای کیهان که توضیح ندارند!

مکان دفن حضرت علی (ع)

مکان دفن حضرت علی (ع)

دانستنی‌های جالب 14

دانستنی‌های جالب 14

با گردباد و دانستنی‌های آن آشنا شوید!!!

با گردباد و دانستنی‌های آن آشن...

انواع ابر

انواع ابر

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
میدان نقش جهان اصفهان

میدان نقش جهان اصفهان

1396/10/29
میدان مرکزی شهر اصفهان که در قلب مجموعه تاریخی نقش جهان قرار دارد. میدان «نقش جهان» با نام تاریخی «میدان شاه» است که...
کامنت کاربر
نظر شما
1400/08/06 , 20:38
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده