زیبایی را در خانه تجربه کنید

1397/08/09
0 38
زیبایی را در خانه تجربه کنید

بهتر است نکاتی جالب آرایشی را بدانید. این بخش نکات و رازهایی هستند که با دانستن آنها بدون نیاز به آرایشگر و رفتن به سالن های آرایشی خودتان در منزل می توانید برخی از بخش های زیبایی صورت و مو را انجام داده و لذت ببرید. با بخش دنیای مد سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

 

رنگ مو چگونه باشد؟

پیشنهاد من این است که اگر شخص مورد نظر مهارت داشته باشد، می تواند از همان رنگی که روی موهایش می زند، استفاده کند. اغلب آرایشگر ها این کار را انجام می دهند اما در طول رنگ کردن باید مرتب چک شود تا رنگ ابرو خیلی روشن نشود چون رنگ مو اکسیدان بیشتری دارد، باعث ریزش ابرو می شود؛ در ضمن بالا و زیر ابرو باید چرب شود تا پوست صورت تحریک نشود. در آخر رنگ ابرو به رنگ مو نزدیک تر باشد، بهتر است.

 

آیا میشود در خانه ویتامینه کد؟!

بله؛ مهم ترین نکته این است که قبل از ویتامینه، مو باید تمیز باشد که با شامپو کردن خاصیت ویتامینه آن از بین نرود. موقع ویتامینه ریشه و ساقه مو را با هم خوب ماساژ دهید. ویتامینه برای موهای چرب، معمولی، خشک و همچنین برای موهای آسیب دیده فرق می کند؛ به همین دلیل بهتر است ویتامینه را با مشورت دکتر یا آرایشگر انجام دهید. نکته مهم دیگر اینکه چون ویتامینه ها گیاهی هستند و حالت رنگ بری دارند، بعد از رنگ کردن مو نباید از آنها استفاده کنید. بعد از هر بار ویتامینه کلاه رنگ روی موهای تان بگذارید و مدتی صبر کنید تا با حرارت طبیعی بدن جذب مو شود.

 

مو تیره با ابروهای روشن برای زیبایی چه کند؟!

معمولا رنگ هایی که قهوه ای هستند و تناژ قهوه ای دارند باید استفاده کنید تا با رنگ تخم چشم شما هماهنگی داشته باشد. رنگ قهوه ای در پایه 6 یا 7 برای این کار مناسب است. با این کار به راحتی می توانید رنگ ابرویی مناسب با موهای خود داشته باشید.

 

راه حل حالت گرفتن موهای لخت با سشوار

بعد از اینکه مو خشک شد با اسپری حجم دهنده یا نگه دارنده مو به ریشه اسپری زده و سپس براشینگ کنید. برس را خیلی روی مو نکشید چون مو به راحتی لخت می شود. من دائم موهایم را سشوار می کشم که باعث خشکی در انتهای موهایم شده است. ماده محافظی هست که پیشنهاد کنید؟ در اولین قدم توصیه می کنم هر چند ماه یک بار یکی، دو سانتی متر از پایین مو کوتاه کنید تا خشکی مو از بین برود. از روغن بادام تلخ استفاده کنید. قبل از حمام این روغن را کف سر ساقه مو بزنید. برای براشینگ هم از کرم های ضدخشکی استفاده کنید. پایین موها را به این کرم آغشته و سپس سشوار کنید.

 

آیا هاشور میتوان روی تاتو زد؟

برای ابرو های کادری می توان به دو روش هاشور انجام داد. روش اول؛ هاشور هایلایت یا ابروی تری دی - ترکیب دو رنگ قهوه ای روشن و طلایی- است. روش دوم؛ به ابروی کادری رنگ ابروی نسکافه ای می زنیم و در مرحله دوم خطوط مویی قهوه ای روی زمینه نسکافه ای کار می کنیم. به این روش می توان ابروی کادری را به هاشور تبدیل کرد بدون اینکه نیاز به لیزر یا حتی پاک کردن ابرو داشته باشیم.

 

سوراخ های وسط ابرو را چه کنیم؟

سوراخ ها را می توانید به راحتی به وسیله هاشور کرکی که ترکیب خرده هاشور به روش چپ و راست است، حجم سازی کنید. با این روش در دید بیننده خطای دید ایجاد می کنید و سوراخ ها و چاله های پوست در ابرو مشخص نمی شود.

 

 

روش محو کردن خطوط خط چشم

اگر می خواهید این کار را انجام دهید بهتر است از فرچه یا محوکن سایه استفاده کنید. با این کار به راحتی می توانید خط چشم را محو کنید. روش دیگری که می توانید این کار را انجام دهید، استفاده از سایه همرنگ پوست است.

 

برای زدن رژگونه، برس تخت را پیشنهاد می دهید یا گرد؟

برای زدن رژگونه حتما از برس های گرد استفاده کنید چون به راحتی روی پوست صورت حرکت و رنگ دلخواه رژگونه را پخش می کند و در نتیجه گونه های زیباتری خواهید داشت.

 

 

سایر مطالب دنیای مد را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

1396/07/26
چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

1397/05/26
با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

1397/05/25
مشاهده