8 راز زیبایی مدل معروف, گابریل یونین

1397/08/23
53 332 0

شاید شما هم اینگونه باشید,  گاهی خانم ها و آقایان علاقه مند به داشتن وزنی ایده آل و جوانی ماندگار در رابطه با رازهای مهم سلبریتی ها در داشتن این ویژگی ها به کنجکاوی می رسند و مشتاقند بدانند که چطور افرادی با این همه مشغله می توانند زیبایی و تناسب اندام خود را حفظ کنند. آیا فقط به نظر ما این طور می آید یا واقعا گابریل یونین بعد از هر دهه ای که از عمرش می گذرد، جوان تر به نظر می رسد؟! خودش می گوید:«تعجب نکنید! من پوست سالم و تناسب اندام خودم را مدیون یک سبک زندگی سالم هستم.» با بخش تناسب اندام سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

 

 

8 راز زیبایی مدل معروف, گابریل یونین

بازیگر فیلم «مری جین بودن» حالا در سن 41 سالگی تصمیم دارد با یکی از ستاره های NBA، دوین وید، ازدواج کند و این روزها از همیشه بهتر و شاداب تر به نظر می رسد. او هم مثل بقیه خانم های تینسل تاون که حواس شان به خورشید هست، برای اینکه جوان تر از سن واقعی اش به نظر برسد، هرگز استفاده مرتب از ضد آفتاب را از قلم نمی اندازد. این مدل سابق، برای اینکه بقیه همشهریانش را هم در پرتو امنیت در برابر خورشید قرار بدهد، به تازگی شروع به توزیع ضد آفتاب میان خانواده های کم بضاعت هم کرده و این کار را از طریق جنبش «یکی بخر، یکی اهدا کن» انجام می دهد اما آنچه در ادامه می خوانید، رازهایی از سبک زندگی شخصی او برای حفظ سلامت و زیبایی اش است که به تازگی در یکی از گفتگوهایش فاش کرده است.

8راز زیبایی مانکن معروف

 1. معجون محبوب من: من از درون به بیرون عمل می کنم. از وقتی پوستم در گذر سال ها شروع به تغییر کرد، من هم در رساندن غذای مناسب به بدنم پشتکار بیشتری به خرج دادم. پس تصمیم گرفتم غذای پوستم یک معجون اختصاصی باشد؛ آبمیوه ای مرکب از چغندر، هویج و کلم که یک روز در میان در برنامه ام گذاشته ام و خیلی موثر بوده است.
   
 2. روزی 4 لیتر آب: من همچنین روزی نزدیک 4 لیتر آب می خورم و رژیم غذایی دارم که «تقریبا» گیاهخواری است. به این دلیل می گویم «تقریبا» که، خب من عاشق گوشتم!
   
 3. خداحافظی با گلوتن و سویا: به توصیه یک پزشک، گلوتن و سویا را از رژیم غذایی ام حذف کردم و تغییر خیلی بزرگی در زندگی ام ایجاد شد. شاید لذت زندگی ام کم شد ولی توانستم تغییر محسوسی در رشد مو و ناخن هایم و کیفیت و شفافیت پوستم ایجاد کنم.
   
 4. معجزه گریپ فروت و سالیسیلیک اسید: از بین محصولات مختلف، از پاک کننده صورت گریپ فروت بدون روغن که برای از بین بردن آکنه است، استفاده می کنم. به طور خاص، استفاده از آن را شروع کرده ام چون سالیسیلیک اسید دارد. همین طور که پا به سن گذاشتم، با بروز ناگهانی تغییرات و نابسامانی های بیشتر و تغییرات هورمونی و تحولاتی مواجه شدم که وقتی نوجوان بودم از هیچ کدام خبری نبود. در واقع، هر محصولی که سالیسیلیک اسید دارد، به شما کمک می کند از آن تغییرات ناخوشایند ناگهانی قبل از اینکه حتی بیایند، جلوگیری کنید.
   
 5. پایبندی به ضد آفتاب: تصور خیلی از ما از ضد آفتاب، ملاتی است که زیر چشمان و روی بینی فرد را از بالا تا پایین سفید کرده یا آن ضد آفتاب های قدیمی را به خاطر می آوریم که هیچ وقت به معنای واقعی جذب نمی شدند اما این محافظ ها پیشرفت های زیادی کرده اند که آنها را از آن شکل و قیافه قبلی خارج کرده است.
   
 6. در مورد بوی آنها هم هیچ عذری پذیرفته نیست زیرا در حال حاضر آنها بوی خیلی بهتری می دهند و تعداد زیادی از آنها هم کلا هیچ بویی نمی دهند.به بیشتر زنانی که مثل من رنگین پوست هستند، اینگونه یاد داده اند که پوست مان به طور مادرزادی محافظ آفتاب دارد اما این طور نیست. همه مادر معرض خطر هستیم و باید در مراقبت از پوست مان در برابر آفتاب تلاش کنیم. من خودم تقریبا تا سی و اندی سالگی که مطالعه نداشتم، ضد آفتاب نمی زدم؛ تا وقتی که یکی از خال های روی چشمم تغییر شکل داد و مجبور شدم از آن نمونه برداری کنم. بعد به خودم گفتم:«اوه! تمام این مدت فکر می کردم که چون سیاه پوستم نباید به این مسائل فکر کنم؟»
   
 7.  توجه به نشانه های پوستی: برای جمعیت زیادی از زنان رنگین پوست، خال و کک و مک به عنوان نمادی از زیبایی جا افتاده اما باید توجه کرد در عین حال نشانی از آفتاب زیاد و آسیب ناشی از آن هم هست. به همین دلیل باید به طور جدی حواس مان به شکل و اندازه خال هایمان باشد و اگر تغییر کردند، باید حتما از آنها نمونه برداری و مراقبت کنیم. پس، آنچه که شاید به عنوان ایده آل زیبایی برای خیلی از ما تعریف شده، مثل پوست آفتاب سوخته یا کک و مک و خال، ممکن است برای سلامت مان خطرناک باشد.
   
 8. نرمش هایی که هر روز انجام می دهم: وقتی سر کارم و وقت ندارم به باشگاه بروم، 20 تا طناب می زنم، 30 ثانیه درجا می زنم، بعد دراز می کشم و 10 تا دراز و نشست و 10 تا شنا می روم و 15 بار وزنه می زنم (با وزنه های 2 کیلو و 250 گرمی) و 500 تا هم اسکوات انجام می دهم. سعی می کنم این کارها را در عرض 5/1 تا 2 دقیقه انجام بدهم و بعد همه را تکرار می کنم. هر حرکت کوچکی می تواند کمک کننده باشد. یک جا نشستن، دوست شما نیست. اگر نمی توانید باشگاه بروید، نرمش های کوچک انجام دهید اما هنگامی که وقت بیشتری دارم – حداقل 3 دقیقه – دوی تمرینی آرام انجام می دهم.
   
 9. هم بهترین ورزش برای قلب است و هم بهترین کاری است که وزن کم کردن تان را با آن شروع کنید یا ادامه بدهید. پس برای افرادی که ماراتن تمرین نمی کنند یا قهرمان دو نیستند، خوب است که اول یک دقیقه آرام و با سرعت کم بدوند و بعد سرعت شان را کمتر کنند تا ضربان قلب شان پایین بیاید؛ بعد دوباره با سرعت کمی بیشتر و بعد دوباره کمش کنند. سعی کنید حداقل 6 دور از این دوهای آرام را انجام دهید و اگر اندام مناسب تری دارید، بین قدم زدن های تان با سرعت زیادئ بدوید و سرعت قدم زدن تان را هنگام راه رفتن هم بیشتر کنید؛ یعنی اگر سرعت دوی سریع شما مثلا 7 است، سرعت راه رفتن تان باید 4.5-4 باشد.
   
 10. تحمل گرسنگی با بادام خام: شاید به ظاهر هیچ چیز مفرحی در مورد این خوراکی ها وجود نداشته باشد؛ مثلا من همیشه در کیفم بادام خام دارم که واقعا بی مزه است ولی تحمل گرسنگی را خیلی راحت تر می کند. در مورد آب هویج و چغندر و کلم هم همان طور که قبلا گفتم واقعا خوشمزه نیست اما برای داشتن پوستی سالم، حداقل برای من خیلی موثر بوده است.

 

 

سایر مطالب تناسب اندام را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
داشتن پاهای خوش تراش

داشتن پاهای خوش تراش

تاثیر کمربند لاغری

تاثیر کمربند لاغری

نکات مهم برای جذابیت خانم‌ها

نکات مهم برای جذابیت خانم‌ها

توصیه هایی برای ورز زمستانی

توصیه هایی برای ورز زمستانی

تقویت مغزی و لاغری

تقویت مغزی و لاغری

نکات مهم درباره ایروبیک

نکات مهم درباره ایروبیک

لاغری با الهه حصاری

لاغری با الهه حصاری

ضررهای حیرت انگیز تناسب اندام

ضررهای حیرت انگیز تناسب اندام

تاثیر ورزش نکردن روی صورت

تاثیر ورزش نکردن روی صورت

داشتن اندام طبیعی

داشتن اندام طبیعی

باورهای غلط درباره تناسب اندام

باورهای غلط درباره تناسب اندام

چاقی یک مشکل روانی است یا یک اختلال تغزیه‌ای؟!

چاقی یک مشکل روانی است یا یک ا...

پروش عضلات

پروش عضلات

5 هشدار برای فرم بدن

5 هشدار برای فرم بدن

لاغری سریع با استفاده از رازیانه

لاغری سریع با استفاده از رازیا...

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
اردک رباتیک افلک

اردک رباتیک افلک "Aflac"

1396/11/26
در نمایشگاه "CES 2018"، «اردک رباتیک افلک "Aflac"» که محصولی از یک شرکت به همین نام بوده، معرفی شد؛ این گجت ...
کامنت کاربر
نظر شما
1399/07/03 , 21:22
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده