به کودکان حق تصمیم‌گیری را نسپارید!

1397/09/29
0 34
به کودکان حق تصمیم‌گیری را نسپارید!

براساس نظر متخصصان، والدین نباید حق تصمیم گیری خود را به دست کودک بسپارند. در این صورت کودک متوجه ضعف والدین در مدیریت و رهبری او می گردد و در موارد دیگر به حرف والدین خود گوش نخواهد کرد. با بخش کودک سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

کودک حامل نگرش و خواسته های متعارف و غیر متعارف است. کودکی که می گوید شیر دوست ندارد، در واقع این کودک توانسته از همان اول کودکی قدرتش را به نمایش بگذارد، زیرا او از ضعف مدیریتی والدینش سوء استفاده می کند. همیشه باید قدرت و رهبری در هر صورتی به دست والدین باشد نه کودکان، زمانیکه کودک توسط والدین تهدید می شود، باید تهدید عملی شود و در استمرار آن تا رسیدن به هدف کوشا بود.

 

هیچگاه از تنبیه بدنی، هتاکی، توهین و تحقیر به عنوان ابزارهای نمایش قدرت استفاده نشود و اگر با قدرت توأم با مدیریت و صبوری پیش رود، زود هنگام به درخواست های خود خواهید رسید اما باید پس از آن رابطه والدین و کودک در همان چارچوب قدرتمندانه توأم با دوستی باشد، نه با انبوهی از کینه و نفرت کودک نسبت به والدینش و همچنین اگر بین نظر و نگاه خود و همسرتان اختلاف دیده می شود، سعی شود کودک از این موضوع آگاه نشود.

 

 

 

سایر مطالب مرتبط با کودک را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

1396/07/26
چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

1397/05/26
با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

1397/05/25
مشاهده