تغییر زندگی کودکان با 10 رفتار و جمله!

1397/10/09
0 19
تغییر زندگی کودکان با 10 رفتار و جمله!

مهم نیست چقدر زمان برای کودک می گذارید مهم این است که ارزشها را به آنها بفهمانید که آنها فردی خوشحال و سالم در جامعه باشند. با بخش کودک سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

در ادامه رفتار و جملاتی از والدین که زندگی کودکان را تغییر می دهد را مطالعه خواهید کرد:

 • همیشه ببخشید: امروزه افراد فکر می کنند وسایل خوشحالی می آورند اما اینطور نیست. به فرزندانتان بیاموزید همیشه بخشش مهمتر از گرفتن است چون دیدن خنده ی یک فرد بهترین هدیه برای انسان است.
   
 • چیز های کوچک را در زندگی تقدیر کنید: حتی چیزهای کوچک هم برای کودکان لذت بخش است مثل پرواز یک پروانه در جنگل و ... به کودکانتان تعلیم دهید چه چیزی برای جوانی مهم است که آن را برای ادامه زندگی به خاطر داشته باشند، آنها نباید از مسائل اشتباه تبعیت کنند.
   
 • احساس شادی همیشگی نیست: بسیاری از مردم از زندگیشان خوشحال هستند و فکر می کنند لیاقت بهتر از آن را ندارند و اگر روحتان واقعاً احساس خوشحالی ندارد می توانید بهتر باشید. احساس خوشحالی در زندگی نیازمند زمان طولانی است به کودکانتان بیاموزید در زندگی دنبال چیزی بروند که دوست دارند و هرگز تسلیم نشوند تا احساس خوشحالی و تکامل در زندگی پیدا کنند.
   
 • مهربانی بهترین هدیه است: مهربانی هزینه ای ندارد و بهترین هدیه است که به کسی میدهید. به کودکانتان تعلیم دهید همه چیز را دوست داشته باشند و چیزی را رد نکنند و به سادگی زندگی کنند.
   
 • با مهربانی رفتار کنید حتی اگر با آنها موافق نیستید: به کودکانتان تعلیم دهید که حتی اگر با برخی افراد مشکلی دارید با آنها مهربان باشید.
   
 • همیشه به ندای قلبتان گوش دهید: این جهان شما را به راههای مختلفی می کشاند و ستیزی درونتان به وجود می آید ،به کودکانتان تعلیم دهید به دنبال راه درست بیرون از خودتان باشید و آن را درون خود جستجو کنید.
   
 • اجازه ندهید سایر افراد شادی شما را مختل کنند : به کودکانتان تعلیم دهید نظر خودشان مهم تر از سایر افراد است و مسئول احساسات و عواطف خود باشند و اجازه ندهند سایر افراد روی آنها تاثیر بگذارند.
   
 • چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد: هرچه فکر کنید همان برایتان اتفاق می افتد. به کودکانتان تعلیم دهید که خوش بین باشند و نیمه پر لیوان را ببینند.
   
 • از اشتباه کردن نترسید : این جمله بسیار مهمی است که باید به کودکانتان قبل از بزرگ شدن بیاموزید و اینکه اشتباه کردن بخشی از زندگی انسان است.
   
 • با محیط پیرامونتان مثل منزل رفتار کنید : با محیط پیرامونتان با ادب و مهربانی رفتار کنید و آن را پاکیزه مثل منزل خود نگه دارید.

 

 

 

سایر مطالب مرتبط با کودک را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
حرف‌هایی که روان کودک را خراب می‌کند

حرف‌هایی که روان کودک را خراب ...

چه اشتباهاتی، کودکان را بد غذا می‌کند؟!

چه اشتباهاتی، کودکان را بد غذا...

لجبازی نشانه‌ای از افسردگی

لجبازی نشانه‌ای از افسردگی

درمان کم‌رویی کودکان

درمان کم‌رویی کودکان

حس مالکیت کودکان را جدی بگیرید!

حس مالکیت کودکان را جدی بگیرید...

چگونه خلاقیت کودکان را افزایش دهیم؟!

چگونه خلاقیت کودکان را افزایش ...

با بی‌ادبی جنسی کودکان چه برخوردی کنیم؟!

با بی‌ادبی جنسی کودکان چه برخو...

دلیل اضافه وزن و چاقی در کودکان!

دلیل اضافه وزن و چاقی در کودکا...

تخم مرغ چه تاثیری بر قد کودک دارد؟!

تخم مرغ چه تاثیری بر قد کودک د...

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

1396/07/26
چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

1397/05/26
با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

1397/05/25
مشاهده