تغییر زندگی کودکان با 10 رفتار و جمله!

1397/10/09
0 39
تغییر زندگی کودکان با 10 رفتار و جمله!

مهم نیست چقدر زمان برای کودک می گذارید مهم این است که ارزشها را به آنها بفهمانید که آنها فردی خوشحال و سالم در جامعه باشند. با بخش کودک سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

در ادامه رفتار و جملاتی از والدین که زندگی کودکان را تغییر می دهد را مطالعه خواهید کرد:

 • همیشه ببخشید: امروزه افراد فکر می کنند وسایل خوشحالی می آورند اما اینطور نیست. به فرزندانتان بیاموزید همیشه بخشش مهمتر از گرفتن است چون دیدن خنده ی یک فرد بهترین هدیه برای انسان است.
   
 • چیز های کوچک را در زندگی تقدیر کنید: حتی چیزهای کوچک هم برای کودکان لذت بخش است مثل پرواز یک پروانه در جنگل و ... به کودکانتان تعلیم دهید چه چیزی برای جوانی مهم است که آن را برای ادامه زندگی به خاطر داشته باشند، آنها نباید از مسائل اشتباه تبعیت کنند.
   
 • احساس شادی همیشگی نیست: بسیاری از مردم از زندگیشان خوشحال هستند و فکر می کنند لیاقت بهتر از آن را ندارند و اگر روحتان واقعاً احساس خوشحالی ندارد می توانید بهتر باشید. احساس خوشحالی در زندگی نیازمند زمان طولانی است به کودکانتان بیاموزید در زندگی دنبال چیزی بروند که دوست دارند و هرگز تسلیم نشوند تا احساس خوشحالی و تکامل در زندگی پیدا کنند.
   
 • مهربانی بهترین هدیه است: مهربانی هزینه ای ندارد و بهترین هدیه است که به کسی میدهید. به کودکانتان تعلیم دهید همه چیز را دوست داشته باشند و چیزی را رد نکنند و به سادگی زندگی کنند.
   
 • با مهربانی رفتار کنید حتی اگر با آنها موافق نیستید: به کودکانتان تعلیم دهید که حتی اگر با برخی افراد مشکلی دارید با آنها مهربان باشید.
   
 • همیشه به ندای قلبتان گوش دهید: این جهان شما را به راههای مختلفی می کشاند و ستیزی درونتان به وجود می آید ،به کودکانتان تعلیم دهید به دنبال راه درست بیرون از خودتان باشید و آن را درون خود جستجو کنید.
   
 • اجازه ندهید سایر افراد شادی شما را مختل کنند : به کودکانتان تعلیم دهید نظر خودشان مهم تر از سایر افراد است و مسئول احساسات و عواطف خود باشند و اجازه ندهند سایر افراد روی آنها تاثیر بگذارند.
   
 • چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد: هرچه فکر کنید همان برایتان اتفاق می افتد. به کودکانتان تعلیم دهید که خوش بین باشند و نیمه پر لیوان را ببینند.
   
 • از اشتباه کردن نترسید : این جمله بسیار مهمی است که باید به کودکانتان قبل از بزرگ شدن بیاموزید و اینکه اشتباه کردن بخشی از زندگی انسان است.
   
 • با محیط پیرامونتان مثل منزل رفتار کنید : با محیط پیرامونتان با ادب و مهربانی رفتار کنید و آن را پاکیزه مثل منزل خود نگه دارید.

 

 

 

سایر مطالب مرتبط با کودک را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

1396/07/26
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

1397/05/26
مشاهده