قهوه سفید

1396/09/28
0 567
قهوه سفید

زمان آماده‌سازی مواد اولیه برای تهیه قهوه سفید حدودا 30 دقیقه است. قهوه سفید را می‌توانید به عنوان دسر سرو کنید. توجه داشته باشید که مقدار مواد اولیه و دستور تهیه قهوه سفید در سایت آکسان پلاس برای 4 نفر مناسب می‌باشد.

مواد لازم برای تهیه قهوه سفید

  • شیر چرب 3 فنجان
  • دانه قهوه خرد شده یک فنجان
  • چوب دارچین 7 الی 8 سانت
  • هل سبز 4 دانه
  • عسل یک چهارم فنجان
  • طرز تهیه قهوه سفید

 

طرز تهیه قهوه سفید

برای تهیه قهوه سفید باید شیر و دانه‌های قهوه را درون قهوه‌جوش ریخته و به مدت 7 دقیقه روی شعله تقریبا زیاد قرار دهید تا بجوشد. پس از اتمام این مدت، آن را از روی اجاق برداشته و اجازه دهید در گوشه‌ای به مدت 15 دقیقه، دانه‌های قهوه درون شیر خیس بخورند. سپس به کمک صافی، مخلوط بالا را درون مخلوط کن بریزید تا دانه‌های قهوه جدا شوند. سپس چوب دارچین ، هل و عسل را به آن اضافه کنید و با دور تند به مدت 30 ثانیه مخلوط کنید تا کاملا مواد به خورد هم بروند. در این مرحله دوباره به کمک صافی مخلوط بدست آمده را درون قهوه جوش بریزید تا مواد ته‌نشین شده ادویه جدا شوند. قهوه طعم‌دار را مجددا روی شعله تقریبا زیاد حرارت دهید تا زمانیکه به مرحله جوش برسد و فورا نوش جان کنید.سایر مطالب آشپزی را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

داشتن کار پر درآمد با سرمایه کم

1396/07/26
چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

چه کسانی عمر بیشتری دارند؟!

1397/05/26
با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

با 40 قانون جالب در جهان آشنا شوید!

1397/05/25
مشاهده