خوش‌شانسی در محیط کار با این راهکارها

1397/11/30
11 123 0

هر کسی می تواند شانس خودش را بسازد. شما می توانید کاملا به فردی خوش شانس تبدیل شوید چون واقعیت این است که شانس واقعا به موقعیت ها بستگی دارد:موقعیت رخ دادن اتفاقی خوب. اگر با افراد جدید و موقعیت های جدیدی روبرو شوید، پاداشش را خواهید گرفت. خیلی مشخص است، مگر نه؟ در این مقاله استراتژی هایی عنوان کرده ایم که می توان با آنها خوش شانسی بیشتری نصیب خود کرد. با بخش موفقیت سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

خوش‌شانسی در محیط کار با این راهکارها

در ادامه ای مطلب حقه برای خوش شانسی در محیط کار را مطالعه کنید:

 1. مقاوم ترین و صبورترین باشید: اگر آرزوها و رویاهای تان را به اندازه کافی دنبال کرده باشید، موقعیت های خوبی در مسیرتان قرار خواهند گرفت، پس مقاوم باشید. تسلیم نشوید. هر کاری را انجام دهید تا در بازی باقی بمانید. هیچ کس یک شبه موفق نشده است. همانطور که باب پارسونز بنیانگذار GoDaddy می گوید:خود را به رویاهای تان بچسبانید!
   
 2. آماده باشید: وقتی موقعیت ها سر راه شما قرار می گیرند، باید بتوانید دست به کار شوید. تنها روش آماده شدن و آماده باقی ماندن، تمرین کردن است. تمرین کردن باعث می شود اگر کاری را بارها و بارها انجام دهید، مطمئنا تسلط بیشتری بر آن پیدا خواهید کرد. باید هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ فیزیکی آماده باشید. بنابراین روی خودتان سرمایه گذاری کنید. تحصیلات بهترین روشی است که برای سرمایه گذاری شخصی می شناسیم.
   
 3. از منفی باف ها دوری کنید: اطراف خود را با افرادی پر کنید که اهداف و انگیزه های یکسان یا مشابهی به شما دارند. ازتان حمایت می کنند و از موفقیت تان نمی ترسند. با این کار تغییر خواهید کرد؛ آنها نیز. دوستانی که می توانید به همراه شان به رشد و ترقی برسید، بی نظیرند.
   
 4. ثبات داشته باشید: اگر از لحاظ مالی در مضیقه باشید، احتمال بیشتری دارد که تصمیمات عجولانه ای بگیرید. ناامیدی اصلا خوب نیست چون همانطور که گفتم، زمان به نفع شما کار می کند. زمان یکی از بهترین دوستان تان است. داشتن شغلی که با آن فقط بتوانید قبض های تان را پرداخت کنید به دردی نمی خورد. از خودتان ناامید نشوید.
   
 5. درک بالایی داشته باشید: وقتی موقعیتی از راه می رسد، مدتی زمان صرف کنید و در مورد تناسب آن با برنامه بلندمدت تان فکر کنید. گاهی اوقات دور شدن از یک موقعیت بهترین تصمیمی است که می توان گرفت.
   
 6. حساب و کتاب تان را فراموش نکنید: این موقعیت چیست؟ چه خطرهایی دارد؟ چه هزینه هایی در بر خواهد داشت؟ چه سودی از آن حاصل خواهد شد؟ آیا از لحاظ اقتصادی منطقی است؟ اینها سوالاتی اساسی هستند که باید به آنها پاسخ دهید. ریسک پذیری کار خوبی است. باید انجامش دهید اما قبل از آن و مهم تر از آن این است که الگوی تجاری منطقی را دنبال کنید. با ارزیابی و تحلیل موقعیت ها می توانید منطقی بودن شان را بسنجید.
   
 7. به خودتان ایمان داشته باشید: نمی توانید بدون ایمان کار کنید زیرا در پایان روز تنها چیزی که می توانید دل تان را به آن خوش کنید، این است که به خودتان باور داشته باشید و بدانید که توانایی حل هر مشکلی را که بر سر راه تان قرار می گیرد دارید.
   
 8. کنجکاو باشید: تا می توانید بخوانید. دوستان جدیدی پیدا کنید. افراد موفق دانش آموزانی در مدرسه دنیا هستند. همیشه سوال بپرسید.
   
 9. ارتباطات اجتماعی نامحدودی داشته باشید: هر جا که به کسب و کار می پردازید، با هر کسی که ملاقات می کنید و هر جایی که می روید، حضور واقعی داشته باشید و با روی خوش ظاهر شوید. شما که نمی دانید، شاید موقعیت های بسیار خوبی از دل غیرمنتظره ترین مکان ها ظاهر شوند. بگذارید مردم شگفت زده تان کنند.
   
 10. به دیگران کمک کنید: اگر ببخشید، به شما نیز می بخشند. پس تلاش تان را بکنید. اگر به دیگران کمک کنید، در واقع گروهی از افرادی خواهید داشت که از شما حمایت خواهند کرد. مردم بخشش شما را به خاطر خواهند سپرد و در عوض موقعیت هایی را بر سر راه تان قرار خواهند داد.

 

به طور کلی خوش شانسی به هدف بزرگی که دارید نیز بستگی دارد. صبور باشید و مهربان. در طول مسیرتان با موانع زیادی برخورد خواهید داشت اما همانطور که رایان هالیدی یکی از نویسندگان محبوبم می نویسد: «آن موانع در واقع همان موقعیت ها هستند». همه چیز به رویکرد شما بستگی دارد.

 

 

 

با بخش موفقیت سایت آکسان پلاس همراه باشید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
تاثیر یادگیری زبان‌های خارجی بر توانایی مغز

تاثیر یادگیری زبان‌های خارجی ب...

هوش هیجانی چیست؟

هوش هیجانی چیست؟

افراد ثروتمندی که ترک تحصیل کردند

افراد ثروتمندی که ترک تحصیل کر...

راه و روش خوش صحبت بودن!

راه و روش خوش صحبت بودن!

زندگی مارک زاکر برگ مدیر فیسبوک

زندگی مارک زاکر برگ مدیر فیسبو...

آشنایی با 30 اصل جهانی برای موفقیت در زندگی

آشنایی با 30 اصل جهانی برای مو...

ترفندهایی برای داشتن تفکر خلاقانه

ترفندهایی برای داشتن تفکر خلاق...

شب زنده‌داری بهتر است یا سحرخیز بودن؟!

شب زنده‌داری بهتر است یا سحرخی...

چند شغل پردرآمد مناسب افراد خجالتی

چند شغل پردرآمد مناسب افراد خج...

با این نکات طلائی ثروتمند شوید!

با این نکات طلائی ثروتمند شوید...

خارج کردن محل کار از یکنواختی!

خارج کردن محل کار از یکنواختی!

چگونه بدون تپق زدن و با تسلط صحبت کنیم؟!

چگونه بدون تپق زدن و با تسلط ص...

چشم انداز مثبت در زندگی

چشم انداز مثبت در زندگی

نکاتی برای جذب سریع دیگران

نکاتی برای جذب سریع دیگران

چگونه یک روز بد کاری را خنثی کنیم؟

چگونه یک روز بد کاری را خنثی ک...

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
زعفران|عصاره زعفران|افشره زعفران|زعفران مایع|پودر زعفران
شرکت دنیز کشت و صنعت ایرانیان یکی از موفق ترین فعالان حوزه صنعت و کشاورزی در کشور، در زمینه های تخصصی تولید رنگ های خوراکی، تولید آرد سفید مرغوب و همچنین تولید محصولات گیاهی درجه یک فعالیت می کند.  
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
با «فین پلاس

با «فین پلاس "Phyn Plus"» مصرف آب را کنترل کن...

1396/10/30
به تازگی گجت «فین پلاس "Phyn Plus"» از کمپانی تازه تاسیس بلکین در نمایشگاه "CE 2018"معرفی شده است. دستگاهی پ...
کامنت کاربر
نظر شما
1398/12/02 , 19:20
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده