نکاتی برای خوردن قرص لاغری

1397/12/29
19 85 0
نکاتی برای خوردن قرص لاغری

هر یک از آگهی های مربوط به لاغری به شما تضمین جدی می دهد با مصرف این داروها می توانید هرچیزی که دلتان می خواهد بخورید و بدون نیاز به ورزش کردن، وزن خود را کاهش دهید.از سوی دیگر، در قرن حاضر که چاقی به یک معضل جدی در جهان تبدیل شده است، بازار این قبیل داروها هر روز داغ تر می شوداما آیا این محصولات واقعا شایستگی این همه تعریف و تبلیغ را دارند و آیا رسیدن به وزن سالم به همین سادگی امکانپذیر است؟ با بخش تناسب اندام سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

عوارض قرص لاغری

به طور کلی در تبلیغات بسیاری از این محصولات ادعا می شود که محصول مورد نظر از جذب چربی در بدن شما جلوگیری می کند و یا اینکه متابولیسم شما را به گونه ای فریب می دهد که معده شما بیشتر احساس سیری کند، اما واقعیت این است که این توضیحات هیچ کدام اساس علمی ندارند و نمی توان صحت این ادعاها را براساس یافته های پزشکی مستند ثابت کرد. به این ترتیب تمام توصیفات و توضیحات که درباره این محصولات ارائه می شوند شفاف نبوده و اکثر شرکت های تولید کننده از توضیحات نادرست برای تبلیغ کالای خود استفاده می کنند.

 

داروهای مزبور نه تنها به کاهش وزن کمک نمی کنند بلکه مصرف آنها حتی عوارض جانبی جدی و خطرناکی نیز بدنبال دارد که شایعترین آنها عبارتند از:افزایش ضربان قلب، تداخل های ناخوشایند و مضر با سایر داروهای نسخه ای فرد، بی خوابی، تحریک پذیری معده و عصبیت و تحریک پذیری عصبی.

 

 

 

سایر مطالب تناسب اندام را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
کامنت کاربر
نظر شما
1398/06/01 , 11:42
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده