3 تکنیک برای تناسب اندام کل بدن در 3 روز

1397/12/29
44 227 0
3 تکنیک برای تناسب اندام کل بدن در 3 روز

به طور کلی بهترین راه برای به دست آوردن تناسب اندام کل بدن، این است که هر روز روی یک نوع تمرین کار کنید. شما با انجام تمرینات به صورت متناوب می توانید قبل از تمرین بعدی، به عضلات و تاندون هایتان فرصتی برای التیام و ترمیم دهید. این کار به شما امکان می دهد که قدرت بیشتری داشته باشید و هنگام انجام تمرینات، بهتر روی عضلاتت ان کار کنید. با بخش تناسب اندام سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

  1. تمرینات قلبی عروقی: روز اول را با یک تمرین قلبی عروقی آغاز کنید. این تمرین می تواند شامل هر فعالیت قلبی عروقی باشد که قلب شما را به پمپاژ وا می دارد، مصرف هوای شما را افزایش می دهد و خون شما را به جریان می اندازد. گزینه های ایده آل عبارتند از: پیاده روی سریع، آهسته دویدن، دوچرخه سواری، بازی های ورزشی، تمرینات ایروبیک (هوازی)، دستگاه های تمرینی. شما برای دستیابی به بهترین نتایج باید تلاش کنید و تمرینات قلبی عروقی تان را تغییر دهید تا بتوانید بخش های مختلف بدن تان را تمرین داده و تقویت کنید. اگر در تمرینات کاردیو تازه کار هستید، نگاهی به گزینه های مختلف در باشگاه محل تان، دانشگاه و … بیندازید. بسیاری از مکان ها، کلاس های کاردیوی سرگرم کننده ای مانند رقص، ایروبیک در آب و سایر کلاس های تناسب اندام و ورزش های گروهی را ارائه می دهند که ممکن است برای شما جالب باشند و کمک کنند که در تمرینات کاردیو شرکت کرده و به آن ها علاقمند شوید.
     
  2. تمرینات قدرتی: شما در روز دوم باید روی تمرینات قدرتی تمرکز کنید. با ترکیب چندین تمرین که روی نواحی مختلف بدن کار می کنند، یک برنامه برای وزنه زدن ترتیب دهید که بتوانید به آن پایبند بمانید. یک باور غلط رایج این است که بلند کردن وزنه ها باعث حجیم شدن شما می شود اما شما با بلند کردن وزنه ها و افزایش توده خالص عضلانی تان چربی بیشتری خواهید سوزاند، تراکم استخوانی تان را افزایش می دهید و بدنی قوی و خوش ترکیب تر می سازید. افزایش قدرت عضلانی شما یک عامل مهم برای ایجاد تناسب اندام در کل بدن تان است. برای شروع تمرینات قدرتی از وزنه های آزاد، تمرینات وزن بدن یا حتی اشیائ خانگی مانند قوطی های سوپ استفاده کنید و به تدریج جلو بروید.
     
  3. تمرینات کششی و تقویت کننده: در روز سوم روال تمرینی تان، شما باید حداقل یک ساعت را به کشش، یوگا یا پیلاتس اختصاص دهید. این تمرینات با افزایش تعادل شما، شل کردن عضلات و اندام هایتان و تقویت تاندون ها و مفاصل شما به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک می کنند.روال های کششی(و تمرینات یوگا و پیلاتس) مختلف را امتحان کنید تا تمرین مناسب خودتان را پیدا کنید.

 

پس از اینکه سه روز، این سه تمرین را به صورت متناوب انجام دادید، دوباره از اول با تمرین کاردیو شروع کنید و دوباره هر سه تمرین را انجام دهید. هنگامیکه شروع به تقویت و محکم کردن بدن تان می کنید، متوجه تأثیرات تمام تمرینات سختی که انجام داده اید، خواهید شد. برای دستیابی به بهترین نتایج، شما باید تمرینات تان در داخل هر گروه را تغییر دهید، تمرینات قدرتی و کاردیوی مختلف را انتخاب کنید تا به طور مداوم عضله بسازید و عضلات تان را تقویت کنید.برای دستیابی به تناسب اندام کل بدن، این مراحل را دنبال کنید تا خیلی سریع از هیکل جدید و خوش تراش و همچنین بهبود سلامتی تان لذت ببرید.

 

 

 

 

سایر مطالب تناسب اندام را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
کامنت کاربر
نظر شما
1398/07/01 , 12:34
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده