با خوردن پاستا چاق نمی‌شوید!

1398/01/26
11 87 0
با خوردن پاستا چاق نمی‌شوید!

چندی پیش دانشمندان ایتالیایی رژیم غذایی 23 هزار نفر از مناطق مختلف این کشور را مورد بررسی قرار دادند. انها از شرکت کنندگان در این مطالعات خواستند تا هر آنچه در طول روز مصرف می کنند یادداشت کرده و ارائه دهند. مقدار پاستای مصرفی آنها به صورت روزانه با شاخص دورکمر و شکم انها بررسی شد در نهایت ثابت شد که این دو هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند ، به عبارت دیگر مصرف چندین بار پاستا در طول هفته هیچ تاثیری روی افزایش وزن به خصوص تغییر سایز دور کمر و شکم آنها نداشته است. با بخش تناسب اندام سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

براساس این مطالعات، هیچ رابطه ای بین مصرف پاستا و افزایش وزنوجود ندارد . اطلاعات ما نشان می دهد افرادی که با لذت و بدون واهمه از اضافه وزن در برنامه غذایی خود از پاستا استفاده می کنند به مراتب سایز کمر و باستن شان متناسب تر است . اشتباه تاثیر ماکارونی بر اضافه وزن باعث حذف این ماده غذایی به طور کامل از برنامه غذایی بسیاری از افراد شده است درحالی که این نگرش کاملا اشتباه بوده و به هیچ وجه ثابت نشده است. این متخصص در ادامه بیان کرد که بهترین فرمول استفاده از ماکارونی و پاستا در برنامه غذایی سبک مدیترانه ای است که در حد تعادل و به همراه سبزیجات و روغن زیتونمصرف می شود.

 

توصیه ی آخر ما به افرادی که اهمیت ویژه ای به تناسب اندامشان قائل هستند مصرف این ماده غذایی در حد تعادل است نه حذف کامل ان از برنامه غذایی.

 

 

 

 

سایر مطالب تناسب اندام را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
کامنت کاربر
نظر شما
1398/06/01 , 10:52
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده