خواسته غیرطبیعی مردان

1398/06/13
0 280 0

همانطور که می دانید، نزدیکی براي لذت و ارضای روحی و روانی انسانها میباشد. در صورتی که شخصی از این عمل لذت نمی برد اصلاً شخصی چه بسا شوهر، اجازه متقاعد کردن شریک جنسی براي تسلیم شدن به روابط جنسی از معقد را ندارد. حکم مراجع در خصوص عمل جنسی غیر طبيعي کراهت شدید را بیان فرموده بوده اند، در حالیست که زن نسبت به انجام آن« رضایت» داشته است ؛ والا نزدیکی از پشت حرام میباشد. از این رو چنانچه« زن» راضی به این کار نباشد، شوهر قانوناً نمی تواند همسرش را ناچار به این عمل کند. با بخش دانستنی‌های جنسی سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

خواسته غیرطبیعی مردان

از دلایلی که مرد را بسوی نزدیکی از پشت می کشاند، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش میباشد. و از این مسئله رنج می برد ؛ بنابراین مایل ميشود که از پشت نزدیکی کند. در این صورت زن با محبّت به شوهرش کمک ميکند تا وی با لمس و بازی، مواضع حساس جنسی اش، سریعتر آماده شده تا به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» حس قدرت ولذت ميکند ، واز تقاضای خود منصرف ميشود. غیر از وجه شرعی، باید جنبه های بهداشتی چنين روابط جنسی را هم در نظر گرفت؛ برای این که از نظر پزشکی احتمال ابتلا به بسياري از عفونت ها و بیماریها براي زن و مرد و بالاخص زن با رابطه جنسی از معقد وجود دارد. از طرفی، حلقه خروجی جداره مقعد به علت این که مثل واژن قابلیت ارتجاعي و انعطاف پذیری لازم براي نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی پنیس( آلت تناسلی مرد) را ندارد، در نتيجه احتمال خراش برداشتن و خونريزي آن بسیار بالا میباشد.

 

این خراش ها و بریدگی ها اکثراً در بافت و بسیار ریز میباشد و معمولاً با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند. همچنین، نوک آلت تناسلی مردان هم به علت عدم وجود محیطی مطلوب براي حرکت رفت و برگشتی ممکن است که دچار خراش در سطح گردد که این مورد خطر اخذ ویروس را در فرد فاعل هم افزایش ميدهد. اساساً ساختار مقعد براي انجام روابط جنسی نمی باشد و به  گونه ای شکل یافته که براي خارج شدن مدفوع کارایی داشته باشد نه براي ورود جسم خارجی، در نتيجه روابط جنسی مقعدی کاملاً غیر طبيعي است؛ عضلات اسفنگتر اطراف مقعد که کارکرد آن ها بستن مجرا میباشد بگونه ای شکل گرفته اند که در اثر وارد شدن آلت و با فشاری که مرد با آلت خود بر مقعد می آورد بنا به طبیعت خود انقباض یافته می گردند تا از وارد شدن جلوگيري کنند، این عمل کاملاً غیر ارادی میباشد و موجب ایجاد زخم های بسیار ریز در دیواره داخلی می گردد( چه بسا درصورتی که این کار به آرامی صورت گیرد یا از ماده های روان کننده استفاده شود).

 

این زخم ها درصورتی که چه بسیار ریز بوده و احتمالا هیچگونه دردی نداشته و با چشم قابل رویت نباشند ولی شاهراه فوق العاده بزرگی براي وارد شدن باکتریها و ویروسهای خطرناک( اعم از ویروسهای داخل روده و مدفوع و یا ویروسهایی که از طريق آلت مرد وارد میشوند ) به داخل جریان خون ميباشند. این میکروبها می توانند بیماري های std مانند بیماري ایدز و اقسام عفونت های دستگاه گوارشی عفونت های روده ای، را ایجاد کنند. بر مبنای ارزیابی سازمان جهانی بهداشت روزانه شاهد پیدایش حدود یک ميليون مورد از بیماریهای مقاربتی( stds) در جهان هستیم. std ها میکروبهایی هستند که می توانند پوست، مخاط، مهبل( واژن)، مقعد( رکتوم یا راست روده)، کبد، دستگاه گوارش و چه بسا چشم، دهان و حلق را دچار کنند.

 

گزارشها بیانگر این واقعیت هستند که std ها خانمها را بیش تر دچار ميکنند. طی تحقيقات انجام شده مشخص گشته که خطر ابتلا به بعضی از std ها مانند ویروس hiv( ایدز) از طريق روابط جنسی مقعدی بیش تر از روابط جنسی مهبلی( از طريق فرج) میباشد. روابط جنسی معقدی همچنين میتواند موجب اسیب های فیزیکی مثل باد شکم، بواسیر، شقاق مقعدی ،بی اختیاری مدفوعی و نظایر آن گردد. در طی این عمل علاوه بر سختی های مذکور میتواند موجب پارگی رکتوم گردد که در این صورت احتیاج به عمل جراحی میباشد. پژوهش های نشان داده است که تکرار این عمل موجب ایجاد بی اختیاری مدفوعی ميشود ، بدین دلیل که این عمل باعث تضعیف ماهیچه های اسفنگتر شده و ماهیچه قدرت نخست خود براي تجمع و جلوگيري از خارج شدن مدفوع را از دست مي دهد. مسئله مهم ديگر از این جا ناشی می گردد که کوچکترین دستکاری در مقعد( یا روابط مقعدی) به علت نزدیکی زیاد مقعد به واژن میتواند موجب وارد شدن ویروس های موجود در روده به واژن شده و بیماریهای عفونی در این ناحیه، شبیه ترشحات بد بو در واژن، عفونت مثانه، زگیل، تبخال، اختلال و عفونت کلیه ها و چه بسا سرطان را ایجاد نماید.

 

در صورت الوده بودن هر یک از شرکای جنسی، ریسک انتقال ویروس اچ. آی. وی. و دیگر بیماري های مقاربتی که از طريق خون انتقال می یابند، در رابطه جنسی مقعدی بسیار بالا میباشد. طی مطالعه ای در آمريکا تحقیقی روی گروهی از زوجین انجام شد و مشخص شد که درصد بالایی از زنانی که روابط جنسی مقعدی داشته اند، نه تنها اصلاً لذتی از این روابط نمی بردند بلکه این مدل روابط برایشان رنج آمیز بوده و در صد ديگر، با وجود تجربه این مدل روابط طی ماه های طولانی، هنوز هم پس از انجام آن، از حس ناراحتي در مقعد تا چند روز پس از آن و علی الخصوص موقع دفع مدفوع، شاکی بودند. و علت انجام این مدل روابط را خواست شوهرانشان یادآوری نموده اند. دیواره داخلی روده بزرگ( بخش داخلی مقعد) خود قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون را دارد. بر مبنای امار، انتقال ویروس اچ آی وی . از طريق روابط جنسی مقعدی، هم چنان بالاترین ميزان درصد خطر انتقال را بخود اختصاص ميدهد. در بین اشخاص الوده از طريق امیزش جنسی، مردان همجنسگرایی که به روابط جنسی مقعدی گرایش دارند، بيش ترین قربانیان این ویروس را تشکیل می‌دهند.

 

 

سایر مطالب دانستنی‌های جنسی را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
زعفران|عصاره زعفران|افشره زعفران|زعفران مایع|پودر زعفران
شرکت دنیز کشت و صنعت ایرانیان یکی از موفق ترین فعالان حوزه صنعت و کشاورزی در کشور، در زمینه های تخصصی تولید رنگ های خوراکی، تولید آرد سفید مرغوب و همچنین تولید محصولات گیاهی درجه یک فعالیت می کند.  
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
با «فین پلاس

با «فین پلاس "Phyn Plus"» مصرف آب را کنترل کن...

1396/10/30
به تازگی گجت «فین پلاس "Phyn Plus"» از کمپانی تازه تاسیس بلکین در نمایشگاه "CE 2018"معرفی شده است. دستگاهی پ...
کامنت کاربر
نظر شما
1399/03/05 , 11:29
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده