واسطه ازدواج

1398/06/29
0 250 0

در صورتی که میخواهید به عنوان واسطه دوستانتان را برای ازدواج معرفی کنید بخوانید!برخی از افراد واسطه های خوبی برای ازدواج نیستند. تنها روشی که می شناسند معرفی دخترها و پسرها است. با بخش دانستنی‌های قبل از ازدواج سایت آکسان پلاس همراه باشید.

 

واسطه ازدواج
 • دوستی های پایدار: بعضی از افراد واسطه های خوبی برای ازدواج نیستند. تنها روشی که می شناسند " معرفی دخترها و پسرها است ". اما اینکار مثل جشن تکلیف کاری است پسندیده و خیر. این روشها را دنبال کنید تا به اجر اخروی برسید.
   
 • با نظر خودتان دیگران به هم وصل نکنید: یکی از کلیدهای موفقیت در دوستی افراد این است که آنچه را می خواهند در اختیارشان قرار دهیم نه آن چیزی که ما فکر می کنیم آنها می خواهند.
   
 • اگر دوست شما پسر است با این سؤال شروع کنید: اگر می خواستی با یکی از ستاره های سینما ازدواج کنی ،‌ کدامشان را انتخاب می کردی؟ این مربوط به مسائل فیزیکی او می شود اما متأسفم چون این همان چیزی است که مردها همیشه قبل از هرچیز می خواهند بدانند. اگر موهای بور و مجعد با چشمان آبی دوست دارند سعی نکنید با او در مورد یک فرد سبزه و مو مشکی صحبت کنید. چون در این صورت هر دوی آنها هر کاری بکنند فقط برای تفریح است. دو مطلب برای من کافی است : اینکه اگر آنها هر دو در یک مسیر حرکت می کنند شما کارتان را درست انجام داده اید. این علایق مشترک است که مانند چسب روابط بین انسانها را برا ی مدتی طولانی حفظ می کند و نه جنسیت آنها.
   
 • ارتباط را ایجاد کنید: اگر در نظر دارید که خانم و آقایی را به یک میهمانی به منظور آشنایی آنها دعوت کنید ، درباره ی آن بیشتر فکر کنید. اگر آن مرد تمام شب را صرف صحبت کردن با میزبانی که متأهل است بکند و دختر مجردی که برای او در نظر گرفته اید را نادیده بگیرید ،‌چه ؟ آنها نیاز به یک فضایی دارند که خودشان بتوانند با یکدیگر دوست بشوند البته اگر فرصتی برای آنها به وجود بیاید و بهترین فرصت به نظر من موقعیت شام است. نوشیدنی شروع توجه آنها به یکدیگر است که قهوه می تواند مورد خوب و کم هزینه ای برای شما باشد و ناهار می تواند موقعیت مصاحبه را برای آنها فراهم کند و شام فضایی عاشقانه. مهم نیست که او پول داشته باشد یا نه و باید او را به باغ زیتون ببرد. فقط مراقب باشید که حتماً او را بیرون ببرد.
   
 • همه را باهم جمع کنید: یکی از استثنائی ترین روشهایی که من به آن معتقدم ، برگزاری یک مهمانی مختلط است. تمام کسانی که دعوت می کنید در یک جمع دوستانه باشند. هر کدام از آنها بهترین رفتار و منش را از خودشان نشان می دهند.
   
 • از نظر آنها دور شوید: اگر دوستان شما همدیگر را برای دوستی انتخاب کردند ،‌ مزاحم آنها نشوید. شما فقط یک بار می توانید با آنها تماس بگیرید و واسطه ای برای آنها باشید اما بعد از آن کاری با آنها نداشته باشید.

 

هندی ها یک ضرب المثل معروف دارند که می گوید: اجازه بدهید خودشان همدیگر را بشناسند. اطلاعات زیاد باعث می شود که آنها در ایجاد ارتباط خوب با یکدیگر بلنگند. او خودش بالاخره می فهمد که پدر و مادر آن دختر از هم جدا شده اند یا اینکه رنگ بور موهایش مال خودش نیست اما بگذارید این اطلاعات از طرف شما به آنها داده نشود.

 

 

سایر مطالب دانستنی‌های قبل از ازدواج را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
ازدواج مدرن یا سنتی؟

ازدواج مدرن یا سنتی؟

استریا

استریا

ضررهای سین جین در خواستگاری

ضررهای سین جین در خواستگاری

سوالات مهم در خواستگاری

سوالات مهم در خواستگاری

همسر مورد علاقه مردها

همسر مورد علاقه مردها

همسر مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟!

همسر مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟...

حسادت در زن‌ها

حسادت در زن‌ها

دوستی قبل از ازدواج

دوستی قبل از ازدواج

شوهر شایسته چه ویژگی‌هایی دارد؟!

شوهر شایسته چه ویژگی‌هایی دارد...

آرزوی پسرهای درباره دانستن دخترها

آرزوی پسرهای درباره دانستن دخت...

ویژگی سن در ازدواج ایران

ویژگی سن در ازدواج ایران

انواع هوش

انواع هوش

خطای هاله‌ای

خطای هاله‌ای

ویژگی جهیزیه خوب

ویژگی جهیزیه خوب

غذاهای ممنوع در شب قبل عروسی

غذاهای ممنوع در شب قبل عروسی

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
اردک رباتیک افلک

اردک رباتیک افلک "Aflac"

1396/11/26
در نمایشگاه "CES 2018"، «اردک رباتیک افلک "Aflac"» که محصولی از یک شرکت به همین نام بوده، معرفی شد؛ این گجت ...
کامنت کاربر
نظر شما
1399/07/10 , 10:49
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده