ویژگی‌‌‌های مهم زنان قوی و تاثیرگذار

1396/12/12
143 606 0

به طور کلی زنان قوی و قدرتمند با زنان دیگر تفاوت‌هایی دارند. تفاوت‌هایی که در رفتار و شخصیت آنها به وضوح مشاهده می‌شود. شاید شناخت ویژگی زنان قوی راهی باشد برای افرادی که می‌خواهند همچون این افراد در تصمیم‌گیری‌ها و زندگی شخصی و کاری خود تاثیرگذارتر باشند. در ادامه این بخش از موفقیت آکسان پلاس به 6 ویژگی اصلی زنانی قوی اشاره خواهیم کرد.

 

ویژگی‌‌‌های مهم زنان قوی و تاثیرگذار

قدرت پذیرش آسیب پذیری

دانستن معنای آسیب‌پذیری و چگونگی ارتباط با احساسات، یعنی پذیرش چیزی که هستید، چیزی که شما را درخشان می‌کند، چیزی که برای شما مهم است و شما را به دیگران متصل می‌کند. آسیب‌پذیری به معنای ضعف نیست. برای نمونه ما در مورد افرادی که عواطف خود را پنهان می‌کنند، صحبت می‌کنیم، آنها انتخاب می‌کنند تا نبینند، نپذیرند یا با چیزهایی که به آنها صدمه می‌زند کنار بیایند، آنها به طور تدریجی دیواری می‌سازند که خودشان را پشت آن مخفی کنند، مطمئن می‌شوند که هیچ کس مشکلات شخصی آنها را نمی‌داند، آنها همچنین از مدیریت و یا رویارویی با نیازهای داخلی خود اجتناب می‌کنند. این نوع محرک منبعی از درد و رنج وحشتناک و عدم بلوغ است، چون کسانی که مخفی‌کاری می‌کنند یا راه دیگری را انتخاب می‌کنند، وقتی از چیزی لطمه می‌خورند، چون افراد قوی نیستند نمی‌توانند آنچنان که باید مواجه شوند. زنان قوی کسانی هستند که به خود اجازه می‌دهند در معرض تشویق، پذیرش، درک شخصی و رشد شخصی باشند.

 

آزادی در انتخاب

زنان قوی انتخاب می‌کنند، تصمیم می‌گیرند و بدون ترس قدم برمی‌دارند. آنها از کسی الگو نمی‌گیرند. هر گامی که برمی‌دارند تصمیم شخصی خودشان است. آنها هرگز تسلیم رشد نیستند، اما، به همه چیز محیط پیرامون گوش می‌دهند و نظرات را قبول می‌کنند. دنبال مشاوره‌اند و به پیشنهادات ارزش می‌دهند، امادر نهایت خودشان تصمیم می‌گیرند. در همان زمان و در حالی که آنها ترسی ندارند مسیر خود را انتخاب کرده و از اینکه تسلیم چیزهایی که دوست ندارند بشوند، نمی‌ترسند.

 

عشق به تنهایی

آنها برای تکمیل شدن، نیازی ندارند که با فردی باشند، زیرا خودشان کامل هستند و از این تنهایی احساس رضایت دارند. زنان قوی روابط شاد و عاشقانه‌ای را می‌سازند، بدون اینکه نیاز داشته باشند شخص دیگری خلا آنها را پر کند و زخم‌های خود را بهبود بخشد. آنها شریک زندگی مناسب و شادی هستند و از تنهایی خود لذت می‌برند. احساس رضایت، هدیه‌ای است که افراد قوی در خود می‌یابند و می‌توانند در زمان حال فکر و برای آینده رویاپردازی کنند.

 

رشد شخصی

زنانی که کاملا به دیگران توجه می‌کنند، عقب مانده‌اند. این اتفاق در حدی می‌افتد که سلامتی و عزت نفس خود را فراموش می‌کنند و به دیگران فکر می‌کنند. زنان قوی ویژگی‌های بارزی دارند. با ارزش هستند، سزاوار عشق در جهان‌اند، مخصوصا در دنیای خودشان. چون بدون عشق به خود هیچ چیز حس ندارد. اگر انرژی، زمان و توجه خود را صرف زندگی خود نکنند، برایشان هیچ چیز ارزش ندارد. این طرز تفکر ربطی به خود محوری ندارد و در نقطه مقابل، روانشناختی و عاطفه را متعادل می‌کند.

 

ارائه نظر

زنان قوی قاطع هستند و ازحقوق خود درحالیکه به دیگران احترام می‌گذارند، دفاع می‌کنند. زندگی ایده‌آل از نظر آنها شاد و آزاد بودن است، یعنی زندگی را در کنار هم سرمایه‌گذاری می‌کنند. از آنجا که، شما می‌توانید نظرات خود را بدون ترس و بدون هیچگونه نگرانی در مورد نظرات بیرونی بیان کنید.

 

دوست داشتن و دوست داشته شدن

زنان قوی دوست داشتن و دوست داشته شدن را به شدت می‌پذیرند و این عشق را در زندگی، خانواده و دوستان ابراز می‌کنند آنها این را که عشق الهام بخش است فراموش نمی‌کنند و باور دارند که سزاوار بهترین عشق هستند، عشقی که باعث رشد می‌شود نه آسیب.

 

 

سایر مطالب مرتبط با موفقیت را در سایت آکسان پلاس بخوانید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
در 60 ثانیه روحیه خود را شاد کنید!

در 60 ثانیه روحیه خود را شاد ک...

چرا همه موفق می شوند و من نمی شوم؟

چرا همه موفق می شوند و من نمی ...

خوش‌شانسی در محیط کار با این راهکارها

خوش‌شانسی در محیط کار با این ر...

مدیریت هزینه‌های زندگی

مدیریت هزینه‌های زندگی

5 روش ساده پولدار شدن

5 روش ساده پولدار شدن

چگونه سریع ترفیع بگیریم؟

چگونه سریع ترفیع بگیریم؟

چند روش ساده برای بهتر شدن محیط کار

چند روش ساده برای بهتر شدن محی...

کارمندان بدقلق چه خصوصیاتی دارند؟!

کارمندان بدقلق چه خصوصیاتی دار...

راه موفقیت در بازاریابی تلفنی

راه موفقیت در بازاریابی تلفنی

سمی شدن زندگی با این 8 شخصیت

سمی شدن زندگی با این 8 شخصیت

5 دلیل نداشتن دوست

5 دلیل نداشتن دوست

ریسک های مالی و انواع آنها کدامند؟

ریسک های مالی و انواع آنها کدا...

مهارت بازاریابی برای افزایش فروش!

مهارت بازاریابی برای افزایش فر...

شانس و هوش بیشتر کچل‌ها

شانس و هوش بیشتر کچل‌ها

سبک زندگی بچه درسخوان ها

سبک زندگی بچه درسخوان ها

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
اردک رباتیک افلک

اردک رباتیک افلک "Aflac"

1396/11/26
در نمایشگاه "CES 2018"، «اردک رباتیک افلک "Aflac"» که محصولی از یک شرکت به همین نام بوده، معرفی شد؛ این گجت ...
کامنت کاربر
نظر شما
1400/01/25 , 21:29
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده