اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
25 20,555 13

کار دستگاه اسکاپشور از بین بردن چربی های ماندگار در نواحی شکم، پهلو ها، ران، بازو و … می باشد که توسط هندپیس های این دستگاه با تابش لیزر در نواحی مورد نظر و لیپولیز چربی ها انجام میشود. با بخش تناسب اندام سایت آکسان پلاس همراه باشید.

اسکالپشور چیست؟

انجام آن به گونه ای است که شما میتوانید بعد از انجام درمان به منزل یا محل کار خود بازگردید و به انجام فعالیت روزانه خود بپردازید.زمان محاسبه شده برای انجام درمان در مرکز فقط ۲۵ دقیقه میباشد که بدون عوارض جانبی و کاملا ایمن است.اسکالپشور روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی هاست و این بدان معناست که برای انجام درمان نیازی به هیچ گونه جراحی،بیهوشی و بی حسی نیست بنابراین نیازی به ریکاوری نیست و دوران نقاهتی ندارد.فقط کمی گرما زیر پوست خود حس میکنید که البته دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده تماسی است.در هر جلسه ۲۵دقیقه ای شما ۲۴% از چربی های ناحیه مورد نظر را از دست میدهید که طی ۶هفته مشخص میشود.

 

به اندام دلخواه خود برسید!

اسکالپشور جدیدترین تکنیک و تکنولوژی کشور امریکا برای از بین بردن چربی هایی است که به سختی با ورزش و رژیم از بین می روند. از اسکالپشور در نواحی شکم، پهلو، بازوها و ران می توان به راحتی استفاده کرد. امروزه اکثر افراد دنیا با استفاده از این روش لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه می کنند.در ایران تنها کلینیک دارنده دستگاه اسکالپشور بهرویان میباشد که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.

 

اسکالپشور اولین و تنها لیزر هایپرترمیک برای تناسب اندام است!

دستگاه مجهز به چهار هندپیس است که به صورت مجزا در هر یک از لیزر دایود استفاده می شود. این هندپیس ها از نظر چیدمان کاملا قابلیت تنظیم بر روی نواحی مختلف بدن را دارند. پس از قرار گرفتن هندپیس ها روی ناحیه مشخص شده، چربی های زیر پوستی به مدت ۲۵ دقیقه با تابش لیزر در دمای ۴۲ الی ۴۷ درجه سانتی گراد (تکنولوژی هایپرترمیک) قرار می گیرند و ذوب می شوند.چربی های ذوب شده در طی گذشت زمان به صورت کـامـلا طبـیعی از بدن دفـع می شوند و هیچ نیازی به شیوه های جراحی و تهاجمی برای ساکشن و خارج کردن آنها نیست.

 

اسکالپشور یک تکنیک کاملا غیر تهاجمی است!

در این روش هیچ نیازی به عمل جراحی وجود ندارد و کوچکترین آسیبی به ارگان های اطراف بافت چربی نمی رسد و به هیچ عنوان عوارض جانبی شیوه های تهاجمی از قبیل عفونت، جای زخم، کبودی و افتادگی پوست ایجاد نمی شود. همچنین محدودیت های شیوه های غیر تهاجمی قبل مانند کرایو لیپولیز، کویتیشن، آر اف و ال پی جی را از قبیل کبودی، نیاز به ماساژ، ناهمواری سطح پوست و تعداد جلسات طولانی حاصل نمی کند.

 

اسکالپشور نیاز به مکش ندارد!

در این روش ناحیه مورد نظر به هیچ عنوان تحت مکش قرارنمی گیرد. در شیوه هایی مانند کرایو لیپولیز و اندرمولوژی به علت مکش ناحیه، اغلب ناهمواری های ناخوشایندی در سطح پوست ایجاد می شود. اسکالپشور اندام شما را به صورت کاملاً یکنواخت صیقل می دهد.

 

اسکالپشور فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم دارد!

در این تکنیک برای لاغری هر ناحیه فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم است. حتی اگر شاغل هستید در زمان صرف نهار به کلینیک بهرویان مراجعه و اسکالپشور کنید و به محل کار خود بازگردید.

 

اسکالپشور به سفت شدن پوست کمک می کند!

استفاده از لیزر و تحریک گرمایشی در این روش، سطح پوست را سفت کرده و از افتادگی و شلی پوست جلوگیری می کند. توجه کنید افتادگی پوست در روش های قدیمی لاغری بسیار ظاهر ناخوشایندی دارد.

 

اسکالپشور دوران نقاهت ندارد!

در این تکنیک کاملا غیر تهاجمی دوران نقاهت وجود ندارد. شما بعد از اسکالپشور به راحتی می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید و هیچ احتیاجی به استفاده از گن و ماساژ درمانی ندارید. اسکالپشور انجام دهید و با اعتماد به نفس به خانه و یا محل کار خود باز گردید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

 

اسکالپشور تکنیکی بدون درد است!

در مدت زمان استفاده از اسکالپشور فقط در لایه زیر پوست تا حدی احساس گرما خواهید نمود و این روش کاملا بدون درد است. همچنین برای راحتی بیشتر شما تمامی هندپیس های دستگاه مجهز به یک سیستم پیشرفته خنک کننده تماسی شده اند. پس با خیال راحت به موسیقی گوش دهید و از اسکالپشور لذت ببرید.

 

اسکالپشور کمترین جلسات لاغری را نیاز دارد!

در اغلب افراد تنها با یک جلسه ۲۴ درصد (یک چهارم) چربی های ناحیه از بین می رود و نتیجه دلخواه حاصل می شود. البته تعداد جلسات درمانی نسبت به افراد متغیر است و در بعضی افراد ممکن است نیاز به دو یا به ندرت سه جلسه لاغری باشد. در این تکنیک چون هیچ عارضه جانبی وجود ندارد، حتی می توان برای دستیابی به نتایج بهتر تعداد جلسات را افزایش داد.


اسکالپشور چربی ها را به صورت دائمی از بین می برد!

از نظر بالینی اسکالپشور چربی ها را در هر ناحیه به صورت دائمی از بین می برد و چنانچه رژیم غذایی سالم را در زندگی روزمره رعایت کنید، به هیچ عنوان بازگشت این چربی های مزاحم را تجربه نخواهید کرد.

 

اسکالپشور و سوالات رایج درباره آن

در ادامه برخی از سوالات رایج درباره اسکالپشور را مطالعه خواهید کرد:

 1. اسکالپشور چیست؟ اسکالپشور یک دستگاه پیکرتراشی غیرتهاجمی برای کاهش چربی های مقاوم در نواحی مختلف مانند شکم، پهلوها، پشت، درون و بیرون رانها است. هر فرایند 25 دقیقه ای می تواند تا 24% سلول های چربی تحت درمان را بدون جراحی از بین ببرد.
   
 2. آیا اسکالپشور برای من مناسب است؟ اسکالپشور برای افرادی با نواحی ناهماهنگ در بدنشان، به خصوص آن قسمتها که به نظر مقاوم به رژیم غذایی و ورزش هستند، ایده آل است.
   
 3. من به چند جلسه درمان نیاز خواهم داشت؟ بیماران با هم متفاوتند. کلینیک ارائه دهنده درمان، یک برنامه درمانی اختصاصی برای رسیدن به اهداف مطلوب شما طراحی خواهد کرد. بیشتر بیماران، بهترین نتیجه را زمانی مشاهده می کنند که نواحی متعددی را مورد درمان قرار می دهند. از کلینیک ارائه دهنده درمان مد نظر خود، درباره برنامه درمانی که برای شما مناسب است سوال کنید.
   
 4. در طی جلسه درمان خود منتظر چه چیزی باشم؟ بیشتر بیماران در طول درمان، یک گرمای عمیق و/یا حس سوزش به طور دوره ای احساس می کنند که عموماً به خوبی قابل تحمل است.
   
 5. پس از چه مدت، نتایج را خواهم دید؟ بیماران می توانند نتایج را در مدت کوتاه 6 هفته پس از درمان یعنی هنگامی که بدن شروع به تخلیه سلول های چربی تخریب شده می کند ببینند و نتایج بهینه معمولاً 12 هفته پس از درمان اولیه دیده می شود.
   
 6. نتایج تا چه مدتی باقی می مانند؟ سلول های چربی تحت درمان، در طول فرایند تخریب شده و دوباره تولید نخواهند شد.
   
 7. چه مدت طول میکشد تا من بتوانم فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرم؟ با اسکالپشور هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید جلسه درمان را در زمان نهار خود داشته و به سرعت به کار بازگردید.
   
 8. تفاوت کاهش چربی و کاهش وزن چیست؟ تعداد سلول های چربی ذخیره شده در بدن ما در دوران بزرگسالی معمولاً ثابت می ماند. وقتی ما وزن از دست می دهیم، انداره سلول های چربی کوچکتر می شود، اما تعداد کاهش نمی یابد. حتی با ورزش و رژیم غذایی، افراد بسیاری برای کاهش وزن در نقاط دردسرسازشان دچار مشکلند. پس از درمان با اسکالپشور، سلول های چربی به طور دائمی از بین رفته و باز نخواهند گشت.

 

سایر مطالب تناسب اندام را در سایت آکسان پلاس مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
کامنت کاربر
شکوفه سیاهپوش
1398/03/05 , 17:54

اگه اینطور باشه عالیه فقط میمونه هزینه ...جلسه ای چند؟

کامنت کاربر
آکسان پلاس   |   17:54 , 1398/03/05
هزینه اسکالپشور حدود 2200 دلار است که با توجه به نوسان بازار ارز باید به ریال تبدیل شود و با توجه به اینکه منطقه درمان چقدر بزرگ است، تعداد جلسه مورد نیاز و موقعیت مکانی و سطح تجربه ارائه دهنده این خدمات متفاوت خواهد بود. به طور معمول 2 جلسه درمان توصیه می‌شود.
کامنت کاربر
شیرین
1398/03/11 , 15:46
سلام ایا دراصفهان هم این دستگاه هست
کامنت کاربر
آکسان پلاس   |   15:46 , 1398/03/11
باید از مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند سوال کنید.
کامنت کاربر
محمد   |   15:46 , 1398/03/11

نه فقط تهران و تبریز هست

کامنت کاربر
پروین
1398/04/05 , 12:07

سلام من قند م لب مرزو فشار خون (بالا) دارم الان چند ساله دارو میخورم وکنترل شده میتونم از این روش استفاده کنم 45سالم وزن 67 بر حسب قدم باید 56باشم ممنون از راهنمایتان

کامنت کاربر
  |   12:07 , 1398/04/05

امیدواریم همیشه سلامت باشید.

کامنت کاربر
مهناز
1398/04/12 , 10:13
سلام تو تهران بهترین کلینیکی که این کار رو انجام میده رو میشه بهم معرفی کنید؟
کامنت کاربر
علیرضا سرافراز
1398/04/12 , 10:16

سلام آقا این روش برای آقایون هم مناسبه. من وزنم 120 کیلوئه و قدم 176 هست، میشه بفرمایید چقدر زمان نیاز دارم تا به وزن ایده عالم برسم؟

کامنت کاربر
  |   10:16 , 1398/04/12

برای اینکه زمان دقیق رو بدونید، بهتره به یکی از مراکزی که این کار رو انجام میدن سر بزنید.

کامنت کاربر
رویا کیوانی
1398/07/08 , 22:27
تو تبریز کدوم مرکز هست لطفا ادرس یا اسم مرکز رو بفرمایید
کامنت کاربر
ریحانه
1398/07/12 , 10:26

سلام و وقت بخیر هزینه ای که گفتید فقط برای یک ناحیه است یعنی هر ناحیه ۲۲۰۰ دلار یا جلسه ای ۲۲۰۰ دلار یا اینکه به طور کلی ۲۲۰۰ دلار است

کامنت کاربر
  |   10:26 , 1398/07/12

هزینه در مراکز مختلف متفاوت است و باید از مراکزی که این خدمات را ارائه می‌دهند، سوال کنید.

پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
املاح در بدنسازی

املاح در بدنسازی

ورزش‌هایی برای از بین بردن قوز کمر

ورزش‌هایی برای از بین بردن قوز...

بی‌اشتهایی عصبی

بی‌اشتهایی عصبی

کاهش وزن سریع

کاهش وزن سریع

ورزش در دوران بارداری

ورزش در دوران بارداری

خوش اندام جلوه کنید!

خوش اندام جلوه کنید!

تناسب اندام با استفاده از دوچرخه

تناسب اندام با استفاده از دوچر...

رژیم ساده 6 روزه لاغری

رژیم ساده 6 روزه لاغری

روش‌های ساده برای لاغری شکم

روش‌های ساده برای لاغری شکم

روشهای ساده برای کاهش وزن

روشهای ساده برای کاهش وزن

کلید درمان چاقی و اضافه وزن

کلید درمان چاقی و اضافه وزن

اشتباهات رایج ورزش کردن

اشتباهات رایج ورزش کردن

راهکار های افزایش قد

راهکار های افزایش قد

ضررهای لیپوساکشن

ضررهای لیپوساکشن

ماساژ درمانی سرخود نکنید

ماساژ درمانی سرخود نکنید

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
اردک رباتیک افلک

اردک رباتیک افلک "Aflac"

1396/11/26
در نمایشگاه "CES 2018"، «اردک رباتیک افلک "Aflac"» که محصولی از یک شرکت به همین نام بوده، معرفی شد؛ این گجت ...
کامنت کاربر
نظر شما
1401/05/21 , 18:49
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده