مردان خیانتکار

1397/01/11
1 3,803 0

به طور معمول خانم‌ها نگران این هستند که مبادا روزی همسرشان به آنها خیانت کنند و این یک کابوس برای آنهاست که نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند، زیرا از دست دادن همسر نه تنها برای خانم‌ها بلکه برای آقایون هم بسیار سنگین و نابودکننده است. به خصوص اگر وابستگی‌ها زیاد باشد. در ادامه این مطلب از آکسان پلاس راههایی را برای شناسایی مردان خیانت‌کار معرفی خواهیم کرد.

 

مردان خیانتکار

برخی از نشانه‌های خیانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوی ادکلن، جلسات کاری در روزهای تعطیل و… . ولی آقایان خیانتکار نشانه‌های دیگری نیز دارند که چندان واضح نیستند. البته اگر همسر شما فقط یکی دو نشانه از نشانه‌های زیر را دارد لزوماً خائن نیست، ولی اگر می‌بینید اکثر موارد زیر در همسر شما دیده می‌شود، باید کم‌کم نگران شوید.

 

پنهانکار است

مرد خیانتکار در مورد تلفن همراهش بسیار حساس است و همیشه روی آن قفل می‌گذارد. بعضی از تماس‌ها را جواب نمی‌دهد و سعی می‌کند تلفنش را از چشم شما دور نگه دارد. بیشتر خانم‌هایی که همسرشان به آنها خیانت می‌کند، اعتراف می‌کنند که این مورد را دیده‌اند و وقتی در مورد آن از شوهرشان سوال کرده‌اند، شوهر جوابی نداشته یا به نحوی کارش را توجیه کرده است.

 

نداشتن رابطه خوب با مادر

مواظب مردی که از دست مادرش عصبانی است باشید. اگر او به مادرش دروغ می‌گوید یا با او بد حرف می‌زند، احتمالاً رابطه این دو خراب شده است. آقایانی که به مادر خود احترام نمی‌گذارند، به همسرشان نیز بی‌احترامی می‌کنند. حواستان باشد که این آقایان به راحتی به شما هم دروغ می‌گویند.

 

مطمئن نبودن از خود

نداشتن اعتماد به نفس چه بخاطر ظاهر فرد باشد و چه بخاطر شغل فرد، احساس تهدید کردن می‌تواند دلیلی برای شروع یک رابطه و بالا بردن اعتماد به نفس از این طریق باشد. خیانت می‌تواند دلیلی برای شوهر باشد تا دوباره احساس مرد بودن کند. اگر همسر شما نیز از خودش مطمئن نیست و اعتماد به نفس پائینی دارد، سعی نکنید زیبائی و جذابیت خود را به رخ او بکشید و جلوی او به موفقیت‌های کاری خود بنازید. در عوض سعی کنید او را تشویق کنید تا به اهدافش برسد.

 

فراموشکار

آیا شوهرتان قبلاً بی‌حواس و فراموشکار نبوده است؟ آقایان خیانتکار معمولاً تظاهر می‌کنند که فراموشکارند، در حالی که کاملاً همه چیز را به یاد دارند. بجای اینکه او خودش را درگیر جزئیات و توضیح دادن آنها برای شما کند، برایش راحت‌تر است که وانمود کند خیلی چیزها را یادش نمی‌آید و حتی روز تولد شما را فراموش کند.

 

خودشیفته

آقایانی که فقط به خودشان فکر می‌کنند و به بلوغ فکری نرسیده‌اند، درست مانند بچه‌های لوس هستند و بطور سریالی خیانت می‌کنند. این افراد خودشیفته حس دلسوزی و همدردی ندارند و به زنان به عنوان شیء و بازیچه نگاه می‌کنند. به علاوه آنها معتقدند که حق دارند هر کاری دلشان خواست انجام دهند. شما نمی‌توانید این افراد را عوض کنید و خودشان هم نمی‌خواهند که تغییر کنند. پس باید آنها را از زندگی خود خارج کنید.

 

کم شدن محبت

همسران خیانتکار با آنکه هنوز با شما رابطه جنسی دارند، ولی دیگر دست شما را نمی‌گیرند، گونه شما را نمی‌بوسند و دیگر به شما محبت نمی‌کنند. مقاربت فقط یک عمل فیزیکی است، در حالیکه صمیمیت و محبت واقعی را نمی‌توان وانمود کرد. البته اگر همسرتان از آن مدل آقایانی نیست که با لمس کردن، محبت خود را نشان می‌دهند، شاید این مسئله نگران‌کننده نباشد. ولی اگر او همیشه با لمس کردن و بوسیدن و نوازش محبتش را به شما نشان می‌داد و حالا محبتش کم شده یا اضطراب دارد، وقت آن است که از او بپرسید قضیه چیست و چرا او دیگر مثل قبل نیست.

 

رو آوردن به کارهای خلاف

اگر همسرتان مست می‌کند، مواد مخدر مصرف می‌کند یا قمار می‌کند، انضباط شخصی را درک نمی‌کند و فکر می‌کند هر کار خلافی انجام دهد، می‌تواند از زیر آن شانه خالی کند. بنابراین دست به هر کاری می‌زند و به راحتی به شما خیانت می‌کند. بنابراین باید از خودتان مراقبت عاطفی زیادی کنید و این باور که او هنوز شاهزاده شما با یک اسب سفید است را کنار بگذارید.

جذابیت و زبان‌باز بودن

اگر هر کس او را می‌بیند فکر می کند که «این مرد خیلی زبان باز است» شاید واقعاً همینطور باشد و او دقیقاً در حال انجام همین کار باشد. همه ما وقتی بچه بودیم شیطنت می‌کردیم و راهی پیدا می‌کردیم تا با شیرین زبانی مادران عصبانی خود را آرام کنیم. ولی خیلی آقایان این ویژگی را تا بزرگسالی حفظ می‌کنند. این آقایان کارهای عجیب و غریبی می‌کنند که ممکن است شغلشان را به خطر بیندازد، ولی با شیرین زبانی خودشان را از این وضعیت نجات می‌دهند.

 

قدرتمند بودن

تحقیقات نشان می‌دهند که آقایانی که خود را قدرتمند می‌دانند، بیشتر مستعد خیانت به همسرانشان هستند. به نظر می‌رسد که قدرت به آقایان نیروی شهوت‌افزایی می‌دهد و باعث می‌شود که فکر کنند شکست ناپذیرند.

ایرادگیر بودن

خصلت خیانتکاران این است که کاری می‌کنند شمابه باورهای خود شک کنید و در مورد حقوق خود تردید داشته باشید. کاری از این بهتر برای پرت کردن حواس شما در مورد رفتارهای مشکوک او وجود ندارد و او دائم از شما ایراد می‌گیرد و باعث می‌شود که شما به جای او به خودتان شک کنید. همچنین اگر او قبلاً هرگزبه وزن و هیکل شما، عادات خانه‌داری یا شغل شما ایراد نمی‌گرفت، ولی حالا در مورد همه این چیزها گله دارد، نشانه آن است که او به شما خیانت می‌کند. به او واضح بگویید که این ایرادگیری و انتقادهای او از شما بدین نحو چقدر شما را ناراحت می‌کند.

 

سایر مطالب جالب انگیز را در سایت آکسان پلاس را مطالعه کنید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
نوشابه‌ای با طعم سیر!!!

نوشابه‌ای با طعم سیر!!!

25 جمله تسلیت عاشورا و تاسوعا

25 جمله تسلیت عاشورا و تاسوعا

افراد چپ دست و راست دست چه خصوصیاتی دارند؟!

افراد چپ دست و راست دست چه خصو...

علل پرخاشگری کودکان

علل پرخاشگری کودکان

الفبای زندگی

الفبای زندگی

مار، نماد داروخانه‌های جهان

مار، نماد داروخانه‌های جهان

روش افزایش عمر مفید خودرو

روش افزایش عمر مفید خودرو

دلیل گرد بودن پنجره هواپیما چیست؟!

دلیل گرد بودن پنجره هواپیما چی...

عشق منطقی!

عشق منطقی!

سخنان بزرگان درباره ازدواج!

سخنان بزرگان درباره ازدواج!

اقدام وحشتناک مربی مهد کودک

اقدام وحشتناک مربی مهد کودک

دختر شایسته اسلامی

دختر شایسته اسلامی

نویسندگانی که خودکشی کردند!

نویسندگانی که خودکشی کردند!

جملاتی خواندنی از افلاطون

جملاتی خواندنی از افلاطون

جملاتی زیبا از بزرگان!

جملاتی زیبا از بزرگان!

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
اردک رباتیک افلک

اردک رباتیک افلک "Aflac"

1396/11/26
در نمایشگاه "CES 2018"، «اردک رباتیک افلک "Aflac"» که محصولی از یک شرکت به همین نام بوده، معرفی شد؛ این گجت ...
کامنت کاربر
نظر شما
1400/10/29 , 07:11
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده