تفاوت دختر باکره و غیره باکره

1397/02/23
413 1,698 0

شرط ازدواج بسیاری از پسران اثبات سالم بودن پرده بکارت دختر و به عبارتی باکره بودن وی است و متاسفانه برخی مردان تصور می کنند که می توانند باکره بودن را تشخیص دهند که البته واقعیت ندارد! برخی از مردان به رفتار همسرشان دقت می کنند و سعی می کنند تشخیص دهند که آیا رفتارش مشابه یک دختر باکره هست یا خیر ولی باید بدانید که هیچکدام از این روش ها 100 % نیست. با آکسان پلاس همراه باشید.

 

 

تفاوت دختر باکره و غیره باکره

در صورتی که مردی مصمم است تا تفات بین باکره و غیر باکره را تشخیص دهد باید چه کند؟ ممکن است نکاتی باشد که در این مساله به او کمک نماید، ولی باید بدانید که این نکات برای همه یکسان نیست و فقط ممکن است باعث شود سوء ظنتان بیشتر شود.

 

تفاوت فیزیکی بین دختر باکره و غیرباکره

به طور کلی زنی که پرده بکارت داشته باشد قطعا باکره است، یعنی هنوز تکه پوستی که واژن را پوشش می دهد را دارد. با این حال به خاطر داشته باشید در بسیاری از زنان پرده بکارت حتی بدون این که رابطه جنسی داشته باشند پاره می شود. ممکن است به دلیل ورزش، استفاده از تامپون "tampon" یا دلایل بیشمار دیگری پرده یک دختر باکره پاره شده باشد. همچنین باید بدانید که داشتن پرده بکارت سالم در یک زن به این معنی نیست که فعالیت جنسی نداشته است، فقط به این معنی است که رابطه دخولی برقرار نکرده است.

 

تفاوت رفتار یک زن باکره با غیر باکره

تقریبا غیر ممکن است که بخواهید با نحوه راه رفتن، رفتار، صحبت یا دلبری کردن یک زن، باکره بودن او را تشخیص دهید. با این حال به محض این که یک زن به همراه شما وارد تخت خواب شود ممکن است با خجالت کشیدن، ترسیدن و نامطمئن بودن از کاری که می خواهد انجام دهد، عکس العملش در مورد برهنه شدن به گونه ای که نشان دهد تا به حال در مقابل یک مرد برهنه نبوده یا نیازمند راهنمایی های زیادی برای چیزهایی که شما دوست دارید باشد، می تواند باکره بودن خود را نشان دهد. از سویی دیگر برخی زنان وقتی برای اولین بار با هر مردی باشند دقیقا همین رفتار را نشان می دهند، چه بار اولشان باشد چه نباشد. همچنین باید بدانید که برخی از دختران باکره به قدری مشتاق تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را آماده کرده اند که ممکن است تصور کنید تجربه قبلی داشته اند در حالی که اینطور نیست و هر چه می دانند را در کتاب ها خوانده اند و یا در فیلم ها دیده اند.

 

تفاوت رابطه جنسی با یک زن باکره و غیر باکره

یک زن باکره ممکن است واژن خیلی تنگ تری داشته باشد و ممکن است حین اولین دخول کمی درد احساس کند. با این حال بسیاری از زنان اگر به اندازه کافی تحریک نشده و آماده نباشند ممکن است در زمان رابطه جنسی احساس درد کنند، حتی اگر چندمین بارشان باشد. یک زن باکره ممکن است برای رابطه جنسی یا لذت دادن به شما تردید داشته باشد، ولی این رفتار ممکن است در زنان غیرباکره هم دیده شود. برخی از زنان باکره مدت زمان بیشتری برای صمیمی شدن با شریکشان نیاز دارند. از سوی دیگر زنانی هم که قبلا رابطه ای داشته اند ولی پایان بدی داشته هم اغلب مدت زمان بیشتری برای ایجاد صمیمیت با فرد جدید و انجام رابطه جنسی، زمان می گذارند تا از واقعی بودن احساسات رابطه مطمئن شوند .

 

برخی افراد در تشخیص باکره بودن یا نبودن یک زن به دنبال تصاویری هستند تا به آن ها کمک کند. به خصوص ممکن است توجهشان به سمت عکسهایی باشد که نشان می دهند پرده بکارت چیست و بدن زنی که هنوز رابطه نداشته باید به چه شکلی باشد. در نظر داشته باشید که بدن هر زنی با زن دیگر متفاوت است، بنابراین چیزی که در عکس ها می بینید در واقعیت مشابهی ندارد و هیچ دلیلی بر باکره بودن یا نبودن شخص مقابلتان نیست.

 

تصاویر نمی توانند کمکی به شما بنمایند، پس باید چه کنید؟ پاسخ نهایی این است که با خودش صحبت کنید . از او بپرسید باکره است یا خیر و حرفش را بپذیرید. هیچ راهی برای فهمیدن اصل واقعیت وجود ندارد بنابراین باید به گفته خودش اکتفا کنید. و اگر نمی توانید به حرفهایش اعتماد نمایید تصمیم به ادامه رابطه با خودتان است.

 

در ادامه برخی از نشانه های باکره بودن را بیان خواهیم کرد:

  • پرده بکارت قابل اتساع و دارای سوراخ بدون پارگی
  • مجرای مهبل باریک( تنگ با دیواره های چین دار) و عمق آن قابل رویت نیست .
  • معاینه با انگشت مقدور نیست و در اثر اصرار به معاینه احتمال آسبی مخاط می رود .
  • بعلت روی هم خوابیدن چینهای مهبل – کانال مهبل کوتاه است .
  • دهلیز فرج و دهانه مهبل
  • مخاط مهبل ضخیم و چین دار و دارای چینهای روی هم خوابیده
  • خواب چینها معمولاً رو به دهانه مهبل است .

 

اگر پرده بکارت از نوع الاستیک باشد، عمل دخول بدون پاره شدن پرده انجام می گیرد و سالم بودن این پرده ها دخول را رد نمی کند. به عبارت دیگر در دوشیزگان پرده های ازاله نشدنی به اشکال حلقوی، هلالی، دو لتی و کنگره دار و دندانه دار و… دارای سوراخ میانی منظم و لبه های کاملاً صاف و مخاط مهبل با چینهای روی هم خوابیده می باشد که خواب آنها رو به دهانه مهبل و مجرای مهبل بسیار باریک است.

 

تیم آکسان پلاس شما را به خواندن سایر مطالب بخش زندگی سالم دعوت می نماید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. (ثبت نظر)
پسندیدم
اشتراک‌گذاری:
مطالب مرتبط
کدام داروها اثر جادویی دارند؟!

کدام داروها اثر جادویی دارند؟!

ویژگی‌های چسب جایگزین بخیه

ویژگی‌های چسب جایگزین بخیه

مژه مصنوعی و عوارض آن

مژه مصنوعی و عوارض آن

نکاتی برای سلامتی بدن

نکاتی برای سلامتی بدن

کمبود ویتامین B6 چه علائمی دارد؟!

کمبود ویتامین B6 چه علائمی دار...

چای چه فوایدی برای قلب دارد؟!

چای چه فوایدی برای قلب دارد؟!

چگونه جای زخم و بخیه را از بین ببریم!؟

چگونه جای زخم و بخیه را از بین...

آب و هوایی برای آرام شدن درد بدن

آب و هوایی برای آرام شدن درد ب...

مصرف مسکن چه خطراتی دارد؟!

مصرف مسکن چه خطراتی دارد؟!

چرا مغز انسان بزرگ است؟!

چرا مغز انسان بزرگ است؟!

برای سلامتی بدن به این نکات توجه کنید!

برای سلامتی بدن به این نکات تو...

راه‌های ساده برای داشتن بدنی سالم

راه‌های ساده برای داشتن بدنی س...

نوعی بادام برای درمان ناباروری

نوعی بادام برای درمان ناباروری

تشدید حملات آسم با دسر

تشدید حملات آسم با دسر

نکاتی برای کسانی که گودی کمر دارند!

نکاتی برای کسانی که گودی کمر د...

بیشتر بخوانید
50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

50 جمله معروف از بزرگان عکاسی

1396/09/02
امروز در این مقاله برای علاقه مندان به حرفه عکاسی،  50 جمله معروف و الهام بخش را از عکاسان بزرگ دنیا گذاشتیم تا منبع انگیزه ای گردد برا...
خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

خواص درمانی ترنجبین برای کبد چرب

1396/12/27
فواید کندور با عسل چیست؟

فواید کندور با عسل چیست؟

1397/01/01
اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور چیست؟

1396/07/27
محبوبترین‌ها
آشنایی با ماشین ظرفشویی

آشنایی با ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ

1396/11/04
محصول جدید شرکت سامسونگ یعنی ماشین ظرفشویی "D164" سامسونگ با ظرفیت 14 نفره و بازوی شستشوی خطی به یک دستیار تمام عیار برای شستشوی ظ...
میدان نقش جهان اصفهان

میدان نقش جهان اصفهان

1396/10/29
میدان مرکزی شهر اصفهان که در قلب مجموعه تاریخی نقش جهان قرار دارد. میدان «نقش جهان» با نام تاریخی «میدان شاه» است که...
کامنت کاربر
نظر شما
1401/02/31 , 19:43
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
مشاهده